Leden 2013

Look

31. ledna 2013 v 20:15 | Haru |  Cat returns

Pluto a Sebastian

31. ledna 2013 v 18:10 | Haru |  Kuroshitsuji


We

30. ledna 2013 v 20:05 | Haru |  Mononoke hime

Boj

30. ledna 2013 v 18:04 | Haru |  Black rock shooter

Postavy - Black Rock Shooter

30. ledna 2013 v 16:09 | Haru
Mato Kuroi
Na první pohled se Mato může zdát jako malá milá nevinná holčička, která má ráda sport a různá hry, hlavně basketbal, ve kterém je jedna z nejlepších. Vnitřně je Mato úplně jiná, je velmi citlivá a snaží se s ostatními udržovat dobré vztahy. Také se snaží pomáhat všem svým kamarádkám

Black Rock Shooter
Je to druhé já Mato Kuroi.

Yomi Takanashi
Je to klidné, tiché a snad i trochu plaché děvče. Pokud mluví, tak velmi zdvořilým a vstřícným způsobem.

Dead Master
Je velmi klidná, ale má ohromující moc. Jako zbraň používá velkou černou kosu, která se jmenuje Death Scythe a neustále ji doprovází dvě velké lebky.

Kagari Izuriha
Když byly Kagari a Yomi malé, pořád si spolu hrály, Kagari se k Yomi hodně přivázala, nechtěla jí nikam pustit, chtěla si jí nechat jen pro sebe. Jednou, když Yomi odjížděla v autě se svými rodiči, Kagari běžela za ní, ale srazilo jí auto. Když se Yomi vrátila, Kagari jí pořád navštěvovala, nechodila do školy a dlouhá léta zakazovala Yomi mít kamarády. Duševně jí týrala, někdy i fyzicky.

Chariot
Je to vnitřní já Kagari.

Yuu Koutari
Kamarádka Mato, vyměnila si místo se svým alter egem Strenght, aby už nemusela žít ve světě ignorace a bolesti.

Strenght
Alter ego Yuu.

Saya Irino
Pracuje ve škole jako výchovná poradkyně. přítelkyně Yuu.

Black Gold Saw
Druhé já Sayi.

Postavy - Another

30. ledna 2013 v 14:59 | Haru
Hlavní postavy:

Izumi Akazawa
Vedoucí protiopatření a později i předsedkyně třídy.

Kouichi Sakakibara
Je hlavní mužskou postavou anime Another. Příběh začíná, jakmile se Kouichi přestěhuje do města Yomiyama.

Mei Misaki
Mei je tichá a skoro v každé situaci klidná dívka. Je to samotářka, která jen zřídka dává najevo své emoce. Mezi její záliby patří kreslení, ve kterém je velmi dobrá. Byla také členem uměleckého kroužku.

Mikami = Reiko Mikami
Je to teta Kouichiho. Tato osoba vás na konci anime bude velice zajímat, neprozradím proč, abyste byli překvapení :)


Spolužáci:

Ikuo Takabayashi

Junta Nakao

Naoya Teshigawara

Takako Sugiura

Tomohiko Kazami

Yukari Sakuragi

Yuuya Mochizuki


Ostatní:

Shouji Kubodera
Je to třídní učitel.

Tatsuji Chibiki
Dříve byl učitelem, teď je to knihovník.

Sanae Mizuno
Je to zdravotní sestra. Pomáhá Kouichimu.

Vévodkyně

29. ledna 2013 v 19:02 | Haru |  Moje kresby
Ohayo, dnes přidávám pokus o vévodkyni, snad se líbí :)

Postavy - Kuroshitsuji

29. ledna 2013 v 18:02 | Haru
Ciel Phantomhive
Jediný potomek rodu Phantomhive, patří mu společnost, která vyrábí a vyváží do světa hračky, sladkosti a jídlo. Na první pohled se zdá být malým a bezstarostným dítětem, co má hodně peněz, žádné problémy a radost ze života, opak je pravdou. Je chladný, bez emocí, soustředí se pouze na své obchodní zájmy a jeho pátrání po těch, co se podíleli na vraždě jeho rodičů.

Sebastian Michaelis
Je to vrchní sluha Ciela Phantomhive, stará se o jeho domácnost, i o jeho život. Co je důležité podotknout, je fakt, že není obyčejným člověkem, nýbrž démonem.

Elizabeth Ethel Cordelie Middleford přezdívaná Lizzie
Je to dcera markýze a markýzy Middlefordových a je snoubenkou Ceila Phantomhive, mimo to je i britskou šlechtičnou.

Paula
Služebná Elizabeth, vždy veselá.

Bardoy , přezdívaný Bard nebo taky Baldo
Je to osobní kuchař šlechtice Ciela Phantomhive. Stejně jako ostatní zaměstnanci rodiny Phantomhive, i on má velký respekt, a tak trochu strach ze Sebastiana Michaelise. Bardoy je také mimořádně loajální k Cielovi a snaží se všechny jeho příkazy plnit, pokud možno co nejlépe a ze všech jeho sil. Vždy je nadšený, když může s něčím pomoci, opravdu tvrdě pracuje, snaží se, ale většinou jeho práce končí s katastrofálními výsledky.

Finnian, často přezdívaný jako "Finni"
Kdysi byl unesen a využíván k různým experimentům jako testovací subjekt, když utekl ze zajetí, setkal se s Sebastianem a přijmul práci zahradníka.

Mey-Rin, někdy nazývána jako Maylene
Je služebnou v panství hraběte Ciela Phantomhive. Dříve byla vražedkyní a velice zkušenou odstřelovačkou, je bohužel nutno podotknout, že jako služka je velice neobratná a nešikovná.

Tanaka
Pracuje jako správce rodiny Phantomhive, je velmi starý a moudrý, taky to byl správce Vincenta Phantomhive (otce Ciela).

Pluto
Je to pekelný ohař, který se občas přemění na člověka, nicméně se jako člověk nechová. Sebastian se ho snaží vycvičit na žádost Ciela, ten mu to přikázal pro pobavení, protože ví, že Sebastian nemá rád psy.

Angelina Durless, přezdívaná Ann a Madame Red
Je tetou Ciela a jednou z viníků a sériových vrahů, kteří se podíleli na vraždách tzv. "Jacka Rozparovače".

Grell Sutcliff
Je to smrtka, která se vydává za komorníka Cielovy tety. Nejprve se pro Ciela i Sebastiana stává "protivníkem", ale později se bude s ostatními smrtkami podílet na záchraně hořícího Londýna.

Ronald Knox
Je jedním z členů divize Smrtek, která vzpadá pod velení Williamu T. Spearsovi. Je zřejmé, že se v tomto kruhu nepohybuje dlouho a je zde prozatímním, příliš nezkušeným nováčkem.

Hrobař
Je "šlechticem" pohřebního ústavu. Pohřební ústav, ve kterém pracuje, často slouží Cielovi Phantomhive jako "informační centrum" ohledně všech vražd, které jsou v této době téměř na denním pořádku. Je také legendárním, ale již penzijním důstojníkem řádu Smrtek.

William T. Spears
Vedoucím divize Smrtek. Je nadřízeným jak Grella Sutcliffa, tak jistě všemi známého Hrobaře a ještě dalších tří smrťáků: Alana Humphriese, Erica Slingbyho a Ronalda Knoxe.

Lau (jinak taky zvaný Liu)
Je to čínský šlechtic, člen čínské mafie a šéf britské pobočky obchodní společnosti, Kunlun. Je již dávným přítelem rodiny Phantomhive. Mnohokrát pomohl jednak Cielovi Phantomhive, ale i Angelině Durlessové.

Ran-Mao (jinak taky Lan-Mao)
Je jednou z dívek, pracujících pro Laua. Neustále ji nazývá svou "sestrou", i když doopravdy nejsou pokrevně příbuznými. Bere to spíše tak, že jsou si velice blízcí. Ve zkutečnosti je Lauovou osobní strážkyní a assasínkou.

Princ Soma - celým jménem Princ Soma Asman Kadár
Je bengálským princem a je jedním z dvaceti šesti dětí bengálského krále. Je poměrně naivní, mladý, skoro až dětinský. Po příjezdu na panství Phantomhive se snaží udělat dojem na Ciela a přesvědčit ho, že by mohli být dobrými přáteli. Je proto štěstím bez sebe, když Ciel uzná, že tedy přátelé budou.

Agni (jinak taky Aguni)
V minulosti byl Agni a jeho rodina součástí nejvyšší kasty, která byla schopna sloužit bohům. Nicméně, když už jako malý chlapec, vídával svého otce, jak zabíjí ve jménu bohů, byl znechucen a od té doby se z něj stal jenom pouhý nevěřící. Dokonce i on měl být za své hříchy popraven. Objevil se ale jeho budoucí pán, Princ Soma, ten Agniho zachránil a on v něm od té doby viděl boha.

Meena
Je to indická žena, která dříve sloužila u Prince Soma, ale odešla z Indie, aby se stala manželkou Harolda Westa. Princ se jí snaží najít, protože se mu po ní stýská, ona je však ráda, že se dostala pryč z indie, kde musela pracovat.

Královna Viktorie
Je královnou Velké Británie, které je již po několik generací svými službami zavázán šlechtický rod Phantomhive. Viktorie se jeví jako silná, schopná, zkušená, starší žena, což je taky pravdou, ale někdy působí jako chladná, smutná a životem zničená. Nosí černé šaty, a když si je sundá, odkrývá své tajemství a utajovanou pravdu. Vypadá jako mladá dívka, i když by měla podle všeho již být stařena. Zajímavostí je, že má na svém těle kus masa jejího mrtvého manžela, které i přes její mladistvý vzhled, hnije a způsobuje jí tak obrovskou bolest. Nicméně, je přesvědčena, že jedině tak může neustále být nablízku svému manželovi.

Angela
S Angelou setkáváme poprvé jakožto se služkou lorda Henryho Barrymora, na první pohled tichá, milá a skromná služebná. Nakonec však vyjde najevo, že je to zcela poblázněný anděl vyhnaný z ráje, který se snaží nastolit novou éru a očistit svět.

Ash (jinak taky Asshu)
Je mužským protějškem Angele. Působí jako komorník a osobní stráž Královny Viktorie.

Sir Arthur Randall
je hlavním detektivem u Scotland yardu, patří do skupiny detektivů, kteří se specializují na případy záhadných vražd, úmrtí, zmizení a jinými podivnými událostmi, které se v Londýně odehrávají.

Fred Aberline
Fred slouží u Scotland yardu jako detektiv, přesněji jako podřízený sira Arthura Randalla.

Edward Aberline
Objevuje se v druhé řade jako nástupce svého bratra, který tragicky zemřel při ochraně Ciela v první řadě. Je to spíš taková komicky vsunutá postava a moc se o ní nedozvíme.

Lord Aleister Chamber
Je to bohatý šlechtic, známý pro svou jemnou chuť, smysl pro umění a harmonii a oblíbenost ve společnosti.

Alois Trancy
Jeho pravým jménem je Jim Macken, pouhý sirotek z vesnice. Jediný, koho měl, byl Luca. Spolu s ním si vždy našli nějaký ten způsob, jak si obstarat alespoň trochu jídla na přežití. Jednoho dne je vesnice vypálena. Alois je radostí bez sebe, že lidé z vesnice, kteří na ně byli zlí, jsou mrtví, ovšem do té doby, než nahází i bezvládné tělo Lucy. O několik dní, možná měsíců později je Alois zajat a odvezen ke starci jménem Jim. To byl pedofil, který unášel chlapce, aby je poté mohl zneužívat.
Alois je jim vybrán a několikrát se s ním musel vyspat. Zatímco je v zajetí, dozvídá se od ostatních hochů, že existuje něco jako démoni, kteří umí plnit všechna lidská přání. Alois udělá vše podle toho, co mu hoši řeknou a Claude se mu opravdu zjeví.

Luka (Luca)
Když Alois (Jim) řekl, že by si přál, aby všichni lidé z vesnice umřeli, uzavřel smlouvu s démonem, aby se mu přání splnilo.

Claude Faustus
Uzavřel smlouvu s Aloisem, nicméně poté bojuje se Sebastianem o duši Ciela.

Hannah Anafeloz
S Hannah se setkáváme až v druhé řade Kuroshitsuji jako se služebnou rodiny Trancy. Je velmi tichá a oddaná svému pánovi, Aloisi Trancymu, který ji ale bez zjevného důvodu nenávidí a doslova ji v každém díle, kde se objeví, týrá velmi nelidským způsobem. Na konci se o ní dozvídáme celou pravdu a zjišťujeme, že nic není takové, jaké se zdá.

Kdo ji pozná? :)

28. ledna 2013 v 19:39 | Haru |  Moje kresby
Ohayo, tak dneska tu je jeden portrét, jsem zvědavá, kdo tuto americkou herečku pozná :)

Vysvětlení u kávy

28. ledna 2013 v 18:58 | Haru |  kecy

Ohayo :) Mám teď nějaké osobní problémy, nechci to rozpitvávat, a tak se mi nechce ani moc mluvit, ani moc psát, navíc tu mám spoustu obrázků k nově přidaným anime a chci sem dodat ty postavy, tak v příštích pár dnech tu budou přibývat hlavně obrázky a moje tvorba, snad nevadí, že si chvilku moc nepočtete :( Jinak stále běží MegaBleskovka, zúčastit se můžete TU a stále pro mě můžete hlasovat ZDE, všem arigato :)
Tak zatím
Sayonara Haru

Hunter D

28. ledna 2013 v 16:02 | Haru |  Vampire hunter D

Hodnocení od Wendyss

27. ledna 2013 v 20:45 | Haru
Ohayo, takovéhle krásné hodnocení jsem dostala, arigato :)
Doufám, že se vám tu všem líbí :)


jméno: Haru
blog: antal.blog.cz

první dojem: Krásný blog! Zaměřený na anime, povídky, japonštinu.. body:3/3

dess: Není co dodat! body:3/3

styl psaní článků: Super! body:3/3

navštěvovanost majitelky: Nový články jsou tam pořád :)) body:3/3

komentáře: Ke každému článku alespoň 10! body:3/3

body 15/15
známka: 1


What is it?

27. ledna 2013 v 16:51 | Haru |  Cat returns

Fantazie

27. ledna 2013 v 10:24 | Haru |  Moje kresby
Ohayo, dnes tu je trocha fanzie pastelkami :)

Ohayo :)

26. ledna 2013 v 18:21 | Haru |  kecy

Ohayo, jak se máte? Já mám pořád kašel a už mě pěkně... :D Jinak jsem se rozhodla, že k anime rozcestíkům přidám i rubriku Postavy, co vy na to? :) Brzo sem přidám další moje obrázky a pokusím se brzy napsal další díl Poslušné pekelnice. V menu nahoře najdete odkaz na MegaBleskovku, nebo soutěž, kde momentálně jsem, všem, co hlasují, arigato :)
Zatím Haru


Pluto

26. ledna 2013 v 10:40 | Haru |  Kuroshitsuji
Tak sem dávám pár obrázků mého oblíbence :D

5. kolo SONB

26. ledna 2013 v 9:52 | Haru |  Zábava


Hlasovat můžete do 1. 2. 2013.
Vypadnou 3 soutěžící.

Konec 4. kola SONB

26. ledna 2013 v 9:50 | Haru |  Zábava

Výsledky:
1. místoTia a Bumbík24 hlasů
2. místoWerů, Nae a Katy15 hlasů
3. místoAntje12 hlasů
4. místoLoraiine11 hlaů
5. místoDeathares10 hlasů
6. místoKatt-chan8 hlasů
7. místoKoko-chan6 hlasů
8. místoMiphyra3 hlasy
9. místoYuu Akihiko2 hlasy

Takže vypadávají:
- Koko-chan
- Miphyra
- Yuu Akihiko

Děkuji za účast :)
Ještě budou dvě kola.

A tady diplomek