Prosinec 2012

11. den - úspěchy a neúspěchy

31. prosince 2012 v 15:00 | Haru |  Otázky

Ahojky, no v mém životě byly už jisté úspěchy, narodila jsem se :D No ale mimo to byla jsem v různých školních olympiádách, na různých mimoškolních soutěžích, ale řekla bych, že můj život dosud nezažil nic radikálního. Jednou bych se chtěla zlepšit, udělat si nějaké kurzy a profesionálně malovat, v to doufám, že mě s tímhle jednou aspoň nějaký malilinkatý úspěch potká, ale kdo ví :) Neúspěchů je taky spoustu, ale také nepodstatných, těch, co prožívá každý :) Jak se říká: Jednou jste nahoře, jednou dole :)
Haru

I´m bad!

31. prosince 2012 v 10:00 | Haru |  Black rock shooter

Výsledky průzkumu a oznam

30. prosince 2012 v 23:00 | Haru |  kecy

Ohajo :D Tak jsou zde výsledky průzkumu, všechny své myšlenky shrnu do bodů :D
1. Jsem ráda, že i když to bylo dobrovolné a nic jste za to nedostali, hodně se vás zapojilo :) Arigato!
2. Líbí se vám tu (jupííííí) :D
3. I když vás není moc, někteří čtete mé povídky a líbí se vám, to mě těší :)
4. Většina by brala, kdybych kreslila na přání, zatím to na blogu nebudu zavádět, protože mám teď docela dost práce, ale pokud by někdo chtěl a nevadilo mu čekat, může mi napsat do komentů a já se pokusím ;)
5. Na přání Mononoke se budu snažit přidávat více děsivých a hororových obrázků :D
6. Na přání Yemy pouvažuju o přidávání Yaoi :D (asi nějaké přidám no) :D

A oznam! Na silvestra odjíždím k příteli, články budu přidávat (něco je přednastavené, a protože to není neandrtálec a má net, asi sem i skáknu) :D ale ty dva dny nebudu obíhat SB, gomenasai.
Ojasuminasai Haru

10. den - první láska a láska všeobecně

30. prosince 2012 v 21:26 | Haru |  Otázky

Ahojky, tak je tu další den. Popravdě řečeno, nejsem moc velký romantik, celý život přemýšlím, co je to láska a myslím si, že je to něco, co se dá věděcky vysvětlit, věděli jste například, že pocit zamilovanosti vzniká, když se tomu druhému díváte do očí a jemu se roztáhne zornička? Když se vám roztáhnou zorničky, znamená to, že se díváte na něco krásného, takže ten druhý to podvědomě přijme a "opětuje", kdysi sem to někde četla a věřím tomu :) Podle mě je láska souhrn pocitů a "triků" těla. Je to pěkné, ale na vztah potřebujete i důvěru, ohleduplnost a to je podle mě možná i důležitější. Jsem s přítelem dlouho a je ve mě ten pocit, který zatím nejsme schopni zcela vysvětlit, ale ta "první zamilovanost" je už dávno pryč, sundáte si růžové brýle a svět už není kouzelný. Co to vlastně láska je? Zajímalo by mě to, protože se to podle mě dá vysvětlit :) Je to zajímavé téma, asi spousta lidí, možná všichni, budete názoru, že láska je kouzlo a tak, já na tohle nejsem, třeba jednou zjistíme, co to ta věc láska doopravdy je :)

P. S. Teď asi vypadám jak člověk bez srdce :D To nejsem ;)

Mimi :)

30. prosince 2012 v 16:14 | Haru |  Moje kresby
Ahojky, tak dneska jsem kreslila miminko, jak se líbí? :)

Prosím vás o hlásky :)

30. prosince 2012 v 13:43 | Haru |  kecy

Ahojky, tak jsem v druhém kole soutěže kreslení, hlasovat pro mě můžete ZDE, všem moc děkuji za hlásky :) I když teď ve výhru nedoufám, jsem tam s tím svým kapříčkem :D No dala jsem si za cíl, že alespoň pobavím :D
Arigato Haru

Perfektní :D

30. prosince 2012 v 11:48 | Haru |  Death note


Hiyokoi - Together

30. prosince 2012 v 9:35 | Haru |  Hiyokoi

Top anime roku 2012

29. prosince 2012 v 19:56 | Haru |  Anime novinky
Našla jsem na youtube, docela dobré :)


9. den - přátelé a nepřátelé

29. prosince 2012 v 19:22 | Haru |  Otázky

Ahojky, tak tu máme devátý den, a abych řekla pravdu, nic mě nenapadá, co bych k tomuto tématu řekla :D Tak jsem se rozhodla, že tu udělám takový mix, pár citátů, pár mých názorů a tak co se týká přátelství.

"Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš."
Tohle je velmi pravdivé, občas vám "přátelé" umí bodnout kudlu do zad, asi to všichni známe. V dnešní době je velmi těžké si najít skutečné přátelé, který můžete vždy věřit.

Přátelé jsou jako andělé, kteří tě zdvihnou, když naše křídla zapomenou létat.
Další pravda. Kde bychom bez nich byli? Říkám si, co bych asi dělala, kdyby mě kamarádky nepodrželi, co by se asi stalo, kdo ví :)

Kdo hledá přítele bez chyby, zůstane bez přítele.
S kamarády, co mám opravdu ráda, sem se nikdy moc nehádala, nebo jsme to nebrali vážně, docela mě štve jak dnešní "kamarádky" si dělají naschvály a hádají se. Každý má chyby, já, vy, vaši sousedi, rodiče a jednou budou mít chyby i vaše děti, pokud tyto chyby nejste schopni tolerovat, tento člověk pro vás není vhodným přítelem, ale pokud nejste schopni tolerovat chyby nikoho, potom byste se měli zamyslet nad tím, že máte také chyby a být tolerantnější, toť můj názor :)

Je krásné být bohatý, je krásné být silný, ale nejkrásnější je být milován spoustou přátel.
Tady se mi nelíbí to slovo "spoustu" podle mě je lepší mít hrstku dobrých přátel než kopu falešných ;)

A co říct na konec? Nedělejte si zbytečné nepřátele, to že si s někým nesedíte, neznamená, že je špatný, jen je dobrý pro někoho jiného :)
Haru

Kdo ji pozná? :)

29. prosince 2012 v 14:59 | Haru |  Moje kresby
Nenaskenovalo mi to nejlíp, ale což, tak schválně jestli ji někdo pozná, kdopak to je? :)Dívka x Kapr

29. prosince 2012 v 11:32 | Haru |  Moje kresby
Ahojky :D Tak je to tady, je to hrozné, ale já na tohle téma prostě nic nedokážu :D Je to obrázek do soutěže na téma: Dívka celá od krve s nožem v ruce, protože jsem nechtěla dělat žádnou scénu z hororu a podobně, rozhlodla jsem se, že udělám něco kapku děsivého a kapku srandovního a protože teď byly Vánoce, napadl mě typický boj člověka s kaprem :D Tato dívenka asi nečekala, že ji při tom nachytáme :D


Výkec

29. prosince 2012 v 9:54 | Haru |  kecy

Ahojky, jak jste si mohli všimnout je tu nový dess., jak se vám líbí? :) Jinak trošku aktualizuji blog, dávala jsem sem teď hodně obrázků a přibylo tu taky pár nových anime (recenze, obrázky, stáhnutí). V menu hned nahoře najdete, kde pro mě můžete hlasovat a také že tu probíhá průzkum, budu ráda, když se vás zapojí co nejvíce :) Jinak zatím nikdo neokomentoval poslední díl Poslušné pekelnice, tak nevím, jestli to nečtete, nebo jen nekomentujete, byla bych ráda, kdyby se k tomu někdo vyjádřil :) Jinak dneska přidám obrázek do soutěže na téma: Postava celá od krve s nožem v ruce... Je to strašné, ale aspoň se zasmějete :D Krev není moje silná stránka :D Dnes budu malovat nejspíš Chii z Chobits a udělám zase kousek výkresu kamarádce :)
Zatím Haru


Stáhnutí BRS

29. prosince 2012 v 9:44 | Haru

Black Rock Shooter si můžete stáhnout na uloz.to, konkrétně ZDE ;)

Black rock shooter - recenze

29. prosince 2012 v 9:41 | Haru

Epizod: 8

Délka: 23 minut

Vydáno: 2012

Žánr: akční, drama, fantasy

Obsah:
Kuroi Mato je veselá dívka, která miluje jistou knihu. Hlavní postavou této knihy je ptáček putující různými světy, který na sebe postupně bere barvy těchto světů. Stává se barevným a šťasným. Bohužel tento příběh má tradický konec, ve kterém se všechny barvy smíchají a promění v černou barvu, která nebohého ptáčka vtáhne do svého světa a on umírá. Tragický to příběh, který Mato ovšem spojí s jistou dívkou - Yomi Takanashi. Hned první den Mato upoutá (i když kvůli tomu, že špatně přečetla její jméno) a když následně zjistí, že i ona má ráda stejnou knížku, tak se s ní chce spřátelit. V tomto ji ale urputně brání jiná dívka, která si Yomi nárukuje a psychicky ji ničí. Po jistých událostech se ovšem dívka osamostatní a Yomi je volná a užívá si nového přátelství s Mato. Bezstarostné pocity plné šťěstní záhy vystřídá pocit samoty a nepotřebnosti, který Yomi doslova zničí. Mato chce Yomi pomoci a dozvídá se o světě, ve kterém žijí dívky, které na sebe berou jejich bolest. Dívka beroucí bolest Mato se jmenuje Black Rock Shooter...

Můj názor:
Je to pěkné, i když občas smutné anime :)

Diplomek pro nové SB

29. prosince 2012 v 9:29 | Haru
Snad se ti líbí :)

Goodbye

29. prosince 2012 v 8:13 | Haru |  Mononoke hime