První kamarádka

18. října 2008 v 20:42 | Antal |  1.díl
Ahojik,je tu konečně první díl povídky Anděl smrti,dílek se jmenuje "První kamarádka" snad se vám bude líbit je pod perexem


Počátek 15.století :

Yukio : " Naomi!Néééé! " zazněl zoufalý výkřik muže,který se znažil pomoci své milované,která byla odsouzená k smrti.

Naomi : " To bude dobré... Teď už není co bych ztratila,ukázal jsi mi co je to život a na to nikdy nezapomenu... přísahám. " řekla klidně mezitím co jí skupiny lidí bili a s krví co jí stékala ztekla i její slza,jedna jediná.První a poslední,kterou Yukio vyděl.
Po té,když se Yukio za Naomi rozeběhl,ho zabili a Naomi jen o vlásek smrti unikla.Lidé ji místo smrti zakleli do lidského těla,nechtěně,ale přeci toho nelitovlali,když zjistili,že pro Naomi to je tisíckrát horší než smrt.Musela se dívat jak člověk,kterého milovala umírá,ale nevzdala se.I když jí sebrali křídla a uvěznili v lidském těle,pořád měla sílu,omezenou,ale přec.Jak staré hodiny udeřili půlnoc,nezůstalo živého.Naomi se krutě pomstila.Jak s dospělími,tak i s dětmi neměla slitování a jediné živé bytosti milost nedarovala.
Po té celá století žila jako vězeň ve svém lidském těle.Skrývala se a noc co noc jí trápily děsivé vzpomínky,až jednou už nemohla se dále skrývat a rozhodla se začít žít.
Nebylo to pro ni nic snadného,ale jak dny plynuly učila se.

2.polovina 20.století :

Střední internátní škola v Tokiu -

Nami : " Slyšeli jste to?Má k nám přijít nová dívka,prý je jak ze středověku! " smála se skupinka dívek,když v tom zazvonilo a musely se jít posadit do lavic.

Učitelka Mina : " Dobré ráno,dnes začneme trochu nezvykle.Přijela k nám nová studentka,doufám,že jí hezky přivítáte a vezmete do kolektivu. " řekla neukázněným dívkám,které se v lavici neustále vrtěli,šuškali si a posílali různá psaníčka,která jim jako magnet přivolala úsměv.
Najednou bylo slyšet tiché zaťukání a učitelka šla otevřít.

Mina : " Vítám tě tu. " uvítala Naomi s úsměvem.
Ta vstoupila,ale když uviděla tváře ostatních dívek,znervózněla a litovala svého rozhodnutí.

Minako,jedna z premiantek třídy : " Jménem všech bych tě tu chtěla uvítat,doufáme,že se ti tu bude líbit a jestliže budeš něco potřebovat,můžeš se na nás obrátit. "

Naomi tyto slova zarazili a chvíli žila v naději,že by jí dívky přijali,to se však nestalo.Jakmile se učitelka otočila,Minako Naomi doslova probodla pohledem.

Mina : " Posaď se. " pobídla Naomi,která netušila co si počne,když v tom uviděla mávající ruku.
"Pojď sem,tady je volno!"volala usměvavá dívčinka.Byla to Takara,menší pohledná dívka,kterou vychovávala víc ulice než rodina.Naomi váhavým krokem šla až do zadní lavice k Takaře.

Takara : " Ahoj,jich si nevšímej,vždycky si dělají srandu z nových,já jsem Takara. " šeptla,když učitelka psala na tabuli.

Naomi : " Já Naomi... " odpověděla podezíravě.
I přes všechna ta století se nezbavila zlosti a smutku,zdálo se,že už lidem nikdy neuvěří.
Učitelka po krátkém vyprávění začala psát na tabuli a tak protože byla zády a nikoho neviděla se Naomi na chviličku ponořila do svého světa a viděla znovu jak se na ní Yukio usmál,když v tom ji ze vzpomínky vytáhlo jemné šťouchnutí do loktu.

Takara : " Naomi,před dvouma tejdnama mi odjela spolubydlící,ty už víš s kým budeš?? "
zeptala se potichu

Naomi : " ne,jen doufám,že s někým alespoň trochu normálním... "
odpověděla znuděně a bez zájmu

Takara : " A nechceš bydlet u mě?!? " vyhrkla nadšeně

Naomi : " Třeba ... " šeptla a při tom jednou rukou psala a druhou si podpírala hlavu,kde její oči pomalu klesaly.

Takara : " To je SUPR ! " vykřikla a vyskočila z lavice.Po té si uvědomila,že je hodina a pootočila hlavou k učitelce,která se na ni zlostně dívala.Takara zrudla a rychle si sedla zpátky,ale i když sklonila hlavu,věděla,že se jí ostatní dívky smějí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 miSShaaaa miSShaaaa | 18. října 2008 v 21:43 | Reagovat

ančííí....mash to supeeeer......mrtě se mi to líbí

2 a-n-i-m a-n-i-m | Web | 4. února 2009 v 16:50 | Reagovat

haaaa uz jsem precetla vsechny dily (ktere si napsala) tajemstvii noci XDDD a pak i cesta z pekla XDDDDDDDDDted budu cist to andel smrti XDDDDD

3 Tamika → tvoje (SB)éčko které tě má mocinky rádo Tamika → tvoje (SB)éčko které tě má mocinky rádo | Web | 6. května 2009 v 18:16 | Reagovat

SUPER POVIDKA DU PRECIST DALSI

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama